2-1

     Компанія ANDRE TAN - дітище одного з найуспішніших і знаменитих дизайнерів України, Андре Тана. Він визнаний Книгою рекордів Гіннеса наймолодшим дизайнером України, був нагороджений самим Пако Рабаном за перемогу в конкурсі круїзних колекцій 10x10, неодноразово визнавався кращим дизайнером України:

• премія Elle Star Awards

• звання кращого дизайнера України за версією «Best Ukrainian Awards 2006«

• премія журналу VIVA! «Найкомерційніший дизайнер» на Best Fashion Awards

• нагорода «Фаворит успіху» впродовж 5 років в категорії «Кращий дизайнер».

Андре Тан одним з перших українських дизайнерів почав продавати свої колекції в Парижі та Мілані.

Визнання в Україні та світі кутюр'є отримав завдяки створенню нового напряму в fashion-індустрії - Smart Couture. У колекціях першої лінії поєднуються тренди високої моди і комфорт повсякденного одягу. Кожна колекція першої лінії присвячена актуальній соціальної проблеми, несе висловлювання, що надає образам яскравість і самобутність, дозволяючи створювати колекції, які не виходять з моди.

Принципи Smart Couture Андре Тан давно мріяв втілити в більш доступною одязі, яку могли б дозволити собі все більшість українців. Мрія втілилася в 2009 році, коли в одному з кращих торгових центрів Києва відкрився перший магазин a.Tan by ANDRE TAN. Основу асортименту бренду складають витончені жіночні сукні, а також ряд базових речей, обов'язкових в кожному жіночому гардеробі.

У 2015 році дизайнер створює лінію чоловічого одягу A TAN MAN by ANDRE TAN. Її колекції - це класика чоловічого гардероба, доповнена яскравими дизайнерськими деталями, що підкреслюють індивідуальність і стиль їх власника.

Сьогодні роздрібну мережу налічує 29 магазинів в найбільших містах країни. Андре Тан став першим українським дизайнером, який зумів побудувати успішну розгалужену мережу магазинів.

Підприємницький талант дозволив Андре Тану розвинути свій дизайн-студію в велику компанію з безліччю підрозділів:

• ANDRE TAN Smart Couture - перша лінія

• a.TaN by ANDRE TAN - друга лінія, жіночий одяг

• A TAN MAN by ANDRE TAN - друга лінія, чоловічий одяг

• TEAM by ANDRE TAN - лінія корпоративної форми

• Academy Style and Design Andre Tan - школа для професійних кадрів fashion-індустрії

Кожен підрозділ компанії прагнути не просто задовольнити потреби клієнта, а перевершити його очікування, створюючи унікальний дизайнерський продукт. В основі нашого ставлення до клієнта - лояльність, орієнтованість на довгострокові партнерські відносини, індивідуальний підхід.

Робота в нашій команді побудована на взаємній довірі, повазі і взаємної підтримки. Ми добиваємося максимального результату, адже цінуємо думку і творчий потенціал кожного члена команди, завдяки чому кожен з нас докладає всіх зусиль, щоб досягти поставлених цілей, розвиватися і рухатися далі - разом.