Андре Тан представив жіночу колекцію осінь-зима 17/18

 a.TAN by Andre Tan - поєднання вишуканого стилю і практичності. Кожна нова колекція українського дизайнера Андре Тана не тільки не залишає байдужим, але і точно змусить приміряти на себе жіночність і впевненість. Нова колекція не стала винятком, вона поєднує в собі лаконічність стилю, металевий блиск, кубізм і оксамитовий бум.

Незмінним залишається білизняний стиль, який вже встиг не тільки стати трендовим, але і полюбився українським модницям.

Лаконічність стилю нової колекції - це поєднання елегантності і комфорту. Нестандартні коміри, волани, брюки кльош і мереживо гармонійно поєднуються в різних елементах, як повсякденного одягу, так і в нарядах для особливих подій.

У колекції так само присутній вже відомий принт «клітка», який кілька сезонів поспіль не покидає модні тенденції, а набирає все більше популярності в жіночому гардеробі.

Верхній одяг нової колекції підкреслює бездоганний смак і індивідуальність кожної жінки своєї фактурою і кроєм.

Металевий блиск - один з найбільш зачаровують трендів цього сезону. Слідуючи модним тенденціям, дизайнер створив капсулу одягу з паєтками.

Родзинкою колекції цього сезону став оксамит, модельєр використовує його в багатьох елементах, і верхній одяг не стала винятком. Розкішну цього виду тканини, додасть жінці благородства і вишуканості не тільки в рамках офіційних заходів, але і в повсякденному житті.

«Одяг, яка приносить удачу» - головний слоган бренду a.TaN by Andre Tan. Відчуй удачу на собі!