Андре Тан представив чоловічу колекцію осінь-зима 17/18

Андре Тан не перестає дивувати чоловічу половину населення. Його нова колекція осінь-зима 17/18 для A TAN MAN - це поєднання бездоганного смаку і стилю сучасного чоловіка.

Колекція розділена на чотири капсули: Великий Гетсбі, Мілітарі, YOUR BLACK і спорт-casual.

Великий Гетсбі - це стиль, який відображає образ чоловіка-аристократа, елегантного, стильного і впевненого в собі. Класична кольорова гамма, натуральні матеріали і дизайнерські елементи, використані в костюмах і піджаках, неодмінно підкреслять статусність чоловіки.

Родзинкою колекції цього сезону став оксамит, дизайнер використовує його в багатьох елементах одягу: вставках на кишенях і елементах сорочки. Акцентом колекції став оксамитовий смокінг, який безсумнівно додасть шляхетності його власникові.

Військовий стиль в поєднанні з елегантним кроєм - новий напрямок відомого дизайнера. Такий стиль створений для чоловіка, який цінує в одязі функціональність і комфорт. Камуфляжний принт в колекції осінь-зима 17/18 проглядається в деталях: вставках, нашивки і рукавах виробів.

YOUR BLACK - колекція створена для справжніх цінителів поєднань чорного і білого кольорів. Така колірна гамма використана в сорочках, піджаках і аксесуарах.

Сорочки є основним напрямком дизайнера. У цьому сезону Андре Тан представив багато різних цікавих дизайнерських варіантів. деякі

сорочки носять імена, що підкреслюють гідності їх майбутніх власників: Бунтар, Новатор, Герой і Авантюрист.

Напрямок спорт-casual в колекції осінь-зима 17/18 - це унікальне поєднання двох стилів одягу, призначених для активних і сміливих чоловіків.

Дизайнер використав в цьому сезоні вже набрали популярність принти «клітку» і «смужку», які не тільки виглядають стильно, але і ідеально доповнюють образи успішного чоловіка. Ці принти можна побачити, як в сорочках колекції, так і в брюках, костюмах і піджаках.

Унікальний крій модельєра використовується в кожному моделі, зберігаючи індивідуальність

і практичність одягу як на кожен день, так і на будь-які події в житті чоловіка.

Вибираючи стиль лідера - вибирай A TAN MAN!